Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
 -
 -

Dovolenkový program Ischia

Výlet lodí na Capri:

Toto je jedinečná příležitost poznat sousední fascinující ostrov Capri, který si už v antických dobách zamilovali římští císaři. Poznáte i slavnou modrou jeskyni Grotta Azzura, která je považována za osmý div světa. 


Pompeje a Vesuv:

Výlet, který potěší všechny snílky a také milovníky historie. Odjíždíme trajektem v ranních hodinách, dále po dálnici přejezd do Pompejí. Dopolední prohlídka archeologického naleziště Pompeje s českým průvodcem v celkovm trvání cca 2,5 - 3 hod. Poté pokračujeme autobusem ke kráteru Vesuvu. Autobus zastaví na parkovišti pod kráterem v kvótě cca 1000 m n. m. a vystoupáme ke kráteru jedné z nejznámějších činných sopek v Evropě. 


Pěší Neapol:

Poznejte město slavné a opěvované, pěšky se vydáme kolem hradu Maschio Anjoino a Piazza Municipio, podél moře směrem k hradu Castel del Ovo, odtud směrem na nejslavnější napoletánské náměstí Piazza Plesbiscito s Královským palácem, divadlem Sv. Carla a slavnou galerií Umberta I. Zastavíme se na proslulé nákupní třídě Via Roma. Naše kroky povedou k neméně slavné ulici Spacca Napoli a Via Tribunale, kde se nachází řecko-římské katakomby, poté budeme pokračovat ke katedrále Duomo di San Genaro a zpět do přístavu. 


Okruh ostrovem:

Nejkrásnější z ostrovních výletů Vás zavede na ta nejznámější místa ostrova. Spolu s česky hovořícím průvodcem procestujete ostrov křížem krážem a poznáte LACCO AMENO, živé městečko se sopečným „hřibem“ uprostřed moře, CASAMICCIOLA, první lázně na ostrově, ISCHIA PORTO, přístav vytvořený ze sopečného jezera, ISCHIA PONTE, hlavní město střežené nikdy nedobytým Aragonským hradem a SAN ANGELO, malebnou rybářskou vesnici na jihu a ty nejmalebnější pláže a zálivy ostrova. Cestou zavítáte do slavné likérky a ochutnáte lahodné limoncello, meloncello a mandarineto.


Lodí kolem ostrova:

Nechte se pozvat na překrásný výlet kolem ostrova lodičkou, při kterém můžete ochutnat ty nejlákavější speciality místní kuchyně a nechte se okouzlit nádherou zátok, do kterých se lze dostat pouze lodičkou. Tento krásný zážitek Vám jistě pomůže uchovat ty nejkrásnější vzpomínky na Vaši dovolenou. Protože pouze za jediný den zjistíte, proč se všichni na tento kouzelný ostrov rádi vracejí. 


Amalfi a Positano lodí:

Čarokrásné pobřeží opěvované v mnoha literárních dílech poznáte během plavby do Amalfi a Positana. Malebné prostředí Vás zve k příjemné procházce světoznámého městečka Positano, které Vás nadchne pitoreskními uličkami plných zajímavých obchůdků. Městečko Vám bude připomínat živý betlém, protože je vytesáno do skal a celkovou atmosféru dokreslují pamětihodnosti. Nezapomeňte navštívit chrám Santa Maria delle Grazie. Po romantické procházce Positanem se vydáme do krásného města Amalfi, a pokud chcete zjistit tajemství, které ukrývá katedrála Sv. Ondřeje, jistě ji s námi rádi navštívíte. Odpoledne můžete strávit příjemným posezením v jedné z mnoha kavárniček či koupáním. 


Giardini Poseidon:

Poseidonovy zahrady jsou největším a nejkrásnějším termálním parkem ostrova, ležícím v zálivu Citara nedaleko Foria. Uprostřed kouzelné a romantické krajiny, která byla přeměněna ve stále kvetoucí zahradu najdete 20 bazénů s různě teplou termální vodou (20-40°C), přírodní saunu ve skále, veliký bazén s mořskou vodou a soukromou písčitou pláž se slunečníky a lehátky. Pobyt v Poseidonových zahradách by si neměl nechat ujít žádný návštěvník ostrova.  


Giardini Aphrodite e Apollon:

Afroditiny a Apollonovy zahrady se nacházejí na panoramatických terasách San Angela nad pláží Maronti a jsou 2. nejznámějším parkem ostrova. Najdete zde 12 bazénů s různou teplotou vody, 1 krytý bazén s hydromasáží, přírodní saunu ve skále a „odvážné“ terasy, kde se můžete slunit jak Vás bůh stvořil.  


Termální park Negombo:

Všem návštěvníkům doporučujeme zavítat do kouzelného zálivu San Montano, nedaleko Lacco Amena. Zde se nad překrásnou písečnou pláží rozkládá termální park Negombo kde se mezi exotickými rostlinami rozkládá soustava bazénů a hydromasáží s různě teplou termální vodou. 

Zpět na výpis novinek