Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
 -
 -

Dovolenkový program Costa Brava

Water World:

Báječný vodní svět na okraji Lloretu, kde můžete prožít dobrodružné odpoledne v objetí obřích tobogánů, skluzavek a vířivých bazénů s vlnobitím. 


Marineland:

Jedinečná podívaná pro malé i velké, skýtající pobavení nad legračními kousky cvičených delfínů, lachtanů a papoušků, s možností osvěžit se ve vodním parku se skluzavkami a tobogány. 


La Masia:

Zjistěte, proč se říká, že je flamenco ohnivé. Na typické usedlosti ve vesničce Tordera na Vás čeká La Tuna, která vás zvedne ze židlí a roztančí, a poté přichází balet La Masia se svým ohnivým flamencem... chybět nebude ani sangria, víno, "šampaňské", voda a limonáda, co hrdlo ráčí... 


Barcelona a fontány:

Město, kterému duši vtiskl Antonio Gaudí. Objevte krásu chrámu Sagrada Família, navštivte stadion FC Barcelona a obdivujte krásu města z ptačí perspektivy hory Montjuic... Ve volném čase zajděte na Las Ramblas či navštivte největší podmořské aquarium v Evropě. Po setmění Vás osvěží kouzelné zpívající fontány. Výlet, na který se nezapomíná.


Blanes, Botanico, Bodegas:

3B aneb ode všeho trochu: pichlavá krása kaktusů a sukulentů, nevšední atmosféra rybářského přístavu v Blanes, holandská dražba a tapas za drobný peníz a na závěr ochutnávka španělských vín a likérů, šunky, oliv a turrónu zdarma. Na zdraví... arriba, abajo, al centro y ya dentro. Salud! 


Výlet lodí:

Poznejte krásu divokého rozeklaného pobřeží Costa Brava a vychutnejte si atmosféru Tossy de Mar, která bývá označována jako růže z moře. Projděte se po krásných středověkých hradbách a dávejte pozor, zda-li neuvidíte bílou paní. 


Montserrat a La Moreneta:

Vydejte se na posvátnou horu Montserrat, kde se v nadmořské výšce 726 m nachází benediktýnský klášter s La Morenetou. Na horu vystoupíte pozemní lanovkou "La Cremallera", ochutnáte likéry mnichů, uslyšíte "Escolanii" a ponoříte se do tisícileté historie kláštera... a možná La Morenete splní jedno Vaše velké přání.

Zpět na výpis novinek