Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
- 
- 

Casa Nicola - busem **

Podnadpis:

HOTEL S RODINNOU ATMOSFÉROU A SKVĚLOU DOMÁCÍ KUCHYNÍ !

Anotace:

Typicky ostrovní hotel je oblíbený pro svoji rodinnou a klidnou atmosféru. Leží na jihu ostrova v malém centru Succhivo mezi vinicemi a citrusovníky, 10 minut od menší romantické pláže Cava Grado. Přes den můžete zajít do termálního parku Tropical a večer se vydejte do rybářského městečka Sant Angelo.

Umístění ubytování:

Městečko Succhivo, nedaleko malebného Sant Angela

Ubytování:

Sestává z hlavní budovy a několika dalších budov. Odpočívat můžete na zahradě u sladkovodního bazénu vzdáleném 80 metrů od hlavní budovy. Dále se v hotelu nachází malý vnitřní termální bazén.

Pokoj:

Jednoduše zařízené 2 lůžkové pokoje (možnost přistýlky) s příslušenstvím a fénem. Některé pokoje jsou s klimatizací (za příplatek).

Stravování:

Polopenze (snídaně kontinentální, večeře servírovaná), výborná domácí kuchyně.


 

Cena zahrnuje:

dopravu lux busem, trajekt Pozzuoli-Ischia a zpět, transfer na Ischii z přístavu do hotelu a zpět, ubytování, polopenzi, uvítací koktejl, služby delegáta, balíček na cestu, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč /osoba/den, pobytovou taxu ve výši 2 € / osoba starší 17 let / noc (k úhradě na místě)

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

2 €/os/noc (hradí osoby starší 17 let)

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Hradec Králové - Pardubice - Kolín - Praha - Plzeň - Rozvadov - Mnichov - Innsbruck - Brenner - Padova - Florencie - Řím - Neapol - Pozzuoli (trajekt Pozzuoli/Neapol - Ischia Porto) - Forio a zpět

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Hradec Králové (06:30), Pardubice (07:00), Kolín (08:00), Praha (09:15), Plzeň (10:45), Jičín (07:00), Poděbrady (07:45), Nymburk (08:00), 2. den trajekt Pozzuoli/Neapol - Ischia cca 07:00-09:00 hod, příjezd na Ischii cca 09:00-10:00 hod.
Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.
Odjezd cesta zpět (9.den) v odpoledních hodinách, trajekt Ischia-Pozzuoli/Neapol cca 17-19 hod, návrat do ČR (10.den) cca 15-20 hod dle výstupních míst.
Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 4-4,5 hod.

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.