Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
- 
- 

Cleopatra - busem ***

Podnadpis:

NOVINKA 2019 !!! v městečku ISCHIA PONTE

Anotace:

Příjemný hotel postavený ve středomořském stylu je vyhledávaný pro svou polohu nedaleko romantických uliček starého města Ischie, kde si můžete v tradičních hospůdkách vychutnat výborné cappuccino, či skleničku skvělého místního vína. Na živé ulici Via Roma si pořídíte módní kousky do svého šatníku a procházkou dojdete až k Aragonskému hradu. Hotel nabízí ideální prostředí pro odpočinkovou dovolenou díky překrásné rozkvetlé zahradě se vzrostlými piniemi a domácí atmosférou vytvořenou panem majitelem, který se pyšní svou skvělou kuchyní.

Umístění ubytování:

Ischia Ponte

Ubytování:

Velmi oblíbený pro svou polohu, rodinnou atmosféru a výbornou domácí kuchyni. Svým hostům nabízí v překrásné zahradě prostorný termální bazén, sluneční terasu s lehátky a příjemným malým barem, s pestrou nabídkou míchaných nápojů, salátů a sendvičů. Autobusové nádraží, odkud lze navštívit celý ostrov a přístav, odkud oplouvají výletní lodě na překrásná místa v okolí, jsou od hotelu pouhých cca 400 m, písečné pláže cca 800 metrů.

Pokoj:

Příjemné 2-lůžkové pokoje ve středomořském stylu jsou s příslušenstvím, fénem, telefonem, trezorem, TV/SAT, WiFi, balkonem s výhledem do zahrady, k bazénu, nebo do okolí, klimatizace za příplatek

Stravování:

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu o třech chodech + salátový bufet), nápoje k večeři nejsou
v ceně.

 

Cena zahrnuje:

dopravu lux busem, trajekt Pozzuoli-Ischia a zpět, transfer na Ischii z přístavu do hotelu a zpět, ubytování, polopenzi, uvítací koktejl, služby delegáta, balíček na cestu, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč /osoba/den, pobytovou taxu ve výši 2 € / osoba starší 17 let / noc (k úhradě na místě)

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

2 €/os/noc (hradí osoby starší 17 let)

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Hradec Králové - Pardubice - Kolín - Praha - Plzeň - Rozvadov - Mnichov - Innsbruck - Brenner - Padova - Florencie - Řím - Neapol - Pozzuoli (trajekt Pozzuoli/Neapol - Ischia Porto) - Forio a zpět

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Hradec Králové (06:30), Pardubice (07:00), Kolín (08:00), Praha (09:15), Plzeň (10:45), Jičín (07:00), Poděbrady (07:45), Nymburk (08:00), 2. den trajekt Pozzuoli/Neapol - Ischia cca 07:00-09:00 hod, příjezd na Ischii cca 09:00-10:00 hod.
Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.
Odjezd cesta zpět (9.den) v odpoledních hodinách, trajekt Ischia-Pozzuoli/Neapol cca 17-19 hod, návrat do ČR (10.den) cca 15-20 hod dle výstupních míst.
Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 4-4,5 hod.

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.