Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
- 
- 

Cleopatra - letecky ***

Podnadpis:

NOVINKA 2019 !!! v městečku ISCHIA PONTE

Anotace:

Příjemný hotel postavený ve středomořském stylu je vyhledávaný pro svou polohu nedaleko romantických uliček starého města Ischie, kde si můžete v tradičních hospůdkách vychutnat výborné cappuccino, či skleničku skvělého místního vína. Na živé ulici Via Roma si pořídíte módní kousky do svého šatníku a procházkou dojdete až k Aragonskému hradu. Hotel nabízí ideální prostředí pro odpočinkovou dovolenou díky překrásné rozkvetlé zahradě se vzrostlými piniemi a domácí atmosférou vytvořenou panem majitelem, který se pyšní svou skvělou kuchyní.

Umístění ubytování:

Ischia Ponte

Ubytování:

Velmi oblíbený pro svou polohu, rodinnou atmosféru a výbornou domácí kuchyni. Svým hostům nabízí v překrásné zahradě prostorný termální bazén, sluneční terasu s lehátky a příjemným malým barem, s pestrou nabídkou míchaných nápojů, salátů a sendvičů. Autobusové nádraží, odkud lze navštívit celý ostrov a přístav, odkud oplouvají výletní lodě na překrásná místa v okolí, jsou od hotelu pouhých cca 400 m, písečné pláže cca 800 metrů.

Pokoj:

Příjemné 2-lůžkové pokoje ve středomořském stylu jsou s příslušenstvím, fénem, telefonem, trezorem, TV/SAT, WiFi, balkonem s výhledem do zahrady, k bazénu, nebo do okolí, klimatizace za příplatek

Stravování:

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu o třech chodech + salátový bufet), nápoje k večeři nejsou
v ceně.

 

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha-Neapol a zpět, taxy all inclusive (letištní a bezpečnostní taxy včetně palivového příplatku), transfer letiště-hotel a zpět včetně trajektu na Ischii, ubytování, polopenzi, služby delegáta, uvítací koktejl, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč /osoba/den, pobytovou taxu ve výši 2 € / osoba starší 17 let / noc (k úhradě na místě)

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

2 €/os/noc (hradí osoby starší 17 let)

Dopravní prostředek:

Letadlo (economy class)

Předpokládaná trasa:

Praha (PRG) - Neapol (NAP) - Praha (PRG)

Předpokládáný letový řád

PRG-NAP, let QS 1012, odlet 11:35 hod (přílet 13:30 hod)
NAP-PRG, let QS 1013, odlet 14:15 hod (přílet 16:10 hod)
Aktuální čas odletu obdrží zákazník 7 dní před odletem v cestovních pokynech.

Letecká společnost

Travel Service