Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
- 
- 

Il Gattopardo - kombinovaná doprava BUS/LET ****

Anotace:

Kvalitní hotel je ideálním spojením klidného prostředí mezi zelenými vinicemi s překrásnými výhledy na zálivy Citara a San Francesco a výjimečného zázemí, pestré nabídky služeb, pravé domácí ischitánské kuchyně a skvělého vína z vlastních vinic. Součástí hotelového resortu je také taverna z roku 1823 s hliněnou pecí na výrobu skvělé pizzy, kde můžete ochutnat místní speciality při poslechu hudby místních umělců a centrum Beauty Farm s nabídkou masáží, inhalací, bahenní terapie.

TOP TERMÍNY:

29.6. - 8.7. a 21.9.- 30.9. Státní svátek

Umístění ubytování:

letovisko Forio

Ubytování:

Kvalitní hotel obklopený vinicemi a středomořskou flórou se nachází 900 metrů od historického centra městečka Forio a cca 300 metrů od romantické pláže Cava dell´Isola a asi 750 metrů od pláže Citara a Poseidonových zahrad, kam hotel zajišťuje pravidelnou kyvadlovou dopravu pro klienty zdarma. Má bezkonkurenční nabídku 3 venkovních a 2 vnitřních bazénů s hydromasážemi a lázněmi s wellnes, výřivkou, masážemi a saunou (za příplatek), sluneční terasy s lehátky a slunečníky.
Pro sportovně založené klienty je k dispozici tenisový kurt s nočním osvětlením, multifunkční hřiště, posilovna a pro malé návštěvníky dětské hřiště s hracími prvky a dětský klub s animací. Na panoramatické terase s barem, lehátky a slunečníky můžete s koktejlem či skleničkou vína odpočívat až do západu slunce a čekat zda na obzoru zahlédnete magický ,,zelený paprsek“.

Pokoj:

Hezké klimatizované 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) jsou s příslušenstvím, fénem, telefonem, TV/SAT, trezorem a terasou s posezením. Výhled na moře a pokoje superior jsou za příplatek.

Stravování:

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 4 menu o 3 chodech + malý salátový bufet), nápoje k večeři nejsou v ceně. Možnost plné penze za příplatek.

 

Cena zahrnuje:

dopravu lux busem, trajekt Pozzuoli-Ischia a zpět, transfer na Ischii z přístavu do hotelu a zpět, ubytování, polopenzi, uvítací koktejl, služby delegáta, balíček na cestu, zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje:

doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč /osoba/den, pobytovou taxu ve výši 3 € / osoba starší 17 let / noc (k úhradě na místě)

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.