Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
 -
 -

Hotel Terme Villa Teresa - kombinovaná doprava LET/BUS ***

Anotace:

Elegantní hotel ve středomořském stylu se nachází na panoramatickém místě s krásnými výhledy na Poseidonovy zahrady a slavnou pláž Citara, která se nachází 500 m od hotelu. Na toulky do starobylého Foria se můžete vydat příjemnou 15 minutovou procházkou anebo pohodlně ostrovním autobusem.

Typ ubytování: Hotel

Země a lokalita: Itálie / Ischia

Doprava: kombinovaná

Strava: Polopenze

Umístění ubytování:

letovisko Forio

Ubytování:

Sestává ze 3 budov a je obklopen kouzelnou voňavou zahradou s palmami, ibišky a citroníky. Klienty potěší 2 prostorné termální bazény (venkovní s hydromasáží a vnitřní 29 - 36 °C) obklopené sluneční terasou s lehátky a slunečníky. Vlastní lázeňské centrum Venus Spa nabízí masáže, bahenní zábaly a další procedury. Výbornou ostrovní kuchyni si zajisté vychutnáte v klimatizované jídelně s příjemnou obsluhou.

Pokoj:

Pěkné 2-lůžkové pokoje (možnost přistýlky) jsou s příslušenstvím, fénem, TV/SAT, telefonem, balkonem či terasou. Klimatizace (cca 16.6.-14.9.) je za příplatek 7,50€ /pokoj/den a hradí se na recepci hotelu. Výhled na moře je za příplatek 300 Kč/os/den.

Stravování:

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr z několika menu+ salátový bufet ),nápoje k večeři nejsou v ceně.

 

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha-Neapol, taxy all inclusive (letištní a bezpečnostní taxy včetně palivového příplatku), transfer letiště-hotel včetně trajektu na Ischii, ubytování, polopenzi, služby delegáta, uvítací koktejl, zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje:

doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč /osoba/den, pobytovou taxu ve výši 2 € / osoba starší 17 let / noc (k úhradě na místě)