Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
 -
 -

Ischia pro neposedy ***

Podnadpis:

ostrov, který dává sílu a chuť žít

Anotace:

Dopřejte si týden plný pohody, poznávání, slunění a koupání. Kromě neposedného okruhu ostrovem, výletu do Ischia Ponte a na Aragonský hrad, blahodárných termálů Vás čekají i dvě pěší túry za zdravím: na Sorgeto, kde vyvěrají 90 °C horké prameny a na sopku Monte Epomeo. Dech se Vám zatají při dobrodružné plavbě na Capri (za příplatek) a rozplývat se budete při ochutnávce sladkého limoncella. Tento zájezd je ideální pro všechny cestovatele „neposedy“, kteří chtějí poznávat, zároveň se vykoupat a něco dobrého ochutnat.

Program zájezdu:

1. den: ranní odjezd na Rozvadov, přes Německo, Rakousko, vyhlídkovou cestou pod alpskými velikány do Itálie
2. den: ráno příjezd do Neapole, trajekt Pozzuoli-Ischia (1,5 hod), ubytování v hotelu, odpoledne relaxace v termálech, slunění, koupání v moři, uvítací koktejl
3. den: dopoledne slunění a koupání v moři, odpoledne malá pěší túra na Baia di Sorgeto, kde horké prameny 90 °C vyvěrají přímo do moře, ozdravná bahenní kúra, večeře, romantická procházka po starobylém Foriu se slavným kostelíkem Santa Maria del Soccorso (z filmu Nebožtíci přejí lásce)
4. den: dopoledne veselý okruh ostrovem, během kterého se dozvíte spoustu zajímavého, ochutnáte capuccino v Serrara Fontana, navštívíte rybářské městečko San´t Angelo se slavnou pláží Maronti, chybět nebude ani ochutnávka ostrovních vín a likérů, jistě potěší koupání v moři na slavné pláži Citara
5. den: dopoledne malá pěší túra na Monte Epomeo 789 m, nejvyšší horu ostrova s krásnými výhledy na okolní krajinu a ostrov Capri, cesta je dlouhá cca 3 km a trvá hodinu, osvěží spremuta, šťáva z čerstvých pomerančů a svačinka „mezi nebem a zemí" ve městečku Fontána (bílé víno a typická bruschetta)
6. den: dobrodružná plavba lodí kolem ostrova (za příplatek) se zastávkami v jeskyních a v nejkrásnějších zátokách ostrova, koupání v průzračné vodě, ochutnávka specialit místní kuchyně, folklor a tanec přímo na palubě. Jedinečný zážitek, který Vám nedá zapomenout na ostrov Ischia.
7. den: celodenní výlet lodí na ostrov Capri (za příplatek), který si už v antických dobách zamilovali římští císaři, malá okružní jízda do Anacapri, pod nejvyšší vrchol Monte Solaro, z něhož je kouzelný výhled na celý ostrov a Neapolský záliv. Romantická projížďka loďkou do slavné Modré jeskyně (Grotta Azzura).
8. den: půldenní výlet do hlavního města Ischia Ponte, procházka s návštěvou Aragonského hradu, posezení v kavárně při vynikající zmrzlině, odpoledne relaxace v termálním parku Giardini Poseidon (za příplatek)
9. den: dopoledne sladké „nicnedělání“ na pláži a ostrovní nakupování suvenýrů, rozloučení s ostrovem, v podvečer trajekt Ischia-Pozzuoli, noční přejezd přes Itálii a Rakousko do ČR
10. den: návrat do ČR v podvečerních hodinách

Monabonus:

MONABONUS: Velký okruh ostrovem s ochutnávkou likérů, výlet k Aragonskému hradu do Ischia Ponte, 2 nevšední pěší túry za zdravím s překvapením. ZDARMA!

Poznámka:

* změna programu vyhrazena, pořadí dnů může být pozměněno

Typ ubytování: Hotel

Země a lokalita: Itálie / Ischia

Doprava: Autokarem

Strava: Polopenze

Umístění ubytování:

letovisko Forio, cca 500 m od pláže San Francesco

Ubytování:

Hotel sestává z hlavní budovy a přilehlých pavilonů, k ozdravení a osvěžení slouží 2 bazény s termální vodou (1 venkovní minerální 25°C a 1 vnitřní termální 36°C), sluneční terasa s lehátky a také stylový bar s domácím limoncellem pánů majitelů.

Pokoj:

Útulné 2-lůžkové pokoje s balkonem či terasou (možnost 1-2 přistýlek) jsou vybaveny telefonem a příslušenstvím. Klimatizace je za příplatek a na vyžádání 10 €/den/pokoj (cca 15.7.-15.9.)


 

Cena zahrnuje:

doprava lux busem * 7x ubytování (hotel 3*) * 7x polopenze * služby průvodce * 2 pěší túry * 2 výlety: okruh ostrovem, Ischia Ponte a Aragonský hrad * zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění 30 Kč/os/den * fakultativní výlety * vstupné do navštěvovaných objektů * týdenní jízdenku po ostrově cca 15 € * pobytová taxa cca 1,50 €/os/noc (hradí se na recepci hotelu)

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.