Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
 -
 -

Parc Hotel La Villa - kombinovaná doprava LET/BUS ****

Podnadpis:

NOVINKA 2018:HOTELOVÉ WELLNESS & SPA

Anotace:

Elegantní hotel ve středomořském stylu bude velkým překvapením nejenom pro Vás naše klienty. Hotel je zasazen do rozlehlé zahrady plné exotických palem, středomořské flóry, odpočívá před branami starobylého Foria, na rozhraní dvou dobře známých pláží Chiaia a San Francesco.

Umístění ubytování:

letovisko Forio

Ubytování:

K dovolenkovému rozjímání poslouží zahradní terasa se slunečníky a lehátky, venkovní minerální bazén a vnitřní termální bazén 34°C. Koktejl v zahradním baru nejlépe chutná od pánů majitelů.

Pokoj:

Stylové barevně laděné 2-lůžkové pokoje (možnost přistýlky) jsou s příslušenstvím, balkonem či terasou, fénem, telefonem, rádiem, TV/SAT, trezorem a klimatizací ( cca od 28.6.-14.9.)

Stravování:

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 3 chodech), nápoje k večeři nejsou v ceně.

 

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha-Neapol tam, taxy all inclusive (letištní a bezpečnostní taxy včetně palivového příplatku), dopravu lux busem zpět, transfer letiště-hotel včetně trajektu na Ischii a zpět, ubytování, polopenzi, služby delegáta, uvítací koktejl, zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje:

doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč /osoba/den, pobytovou taxu ve výši 3 € / osoba starší 17 let / noc (k úhradě na místě)