Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
- 
- 

Punta Imperatore - busem ****

Podnadpis:

NEDALEKO PLÁŽE CITARA A TERMÁLNÍHO PARKU POSEIDONOVY ZAHRADY

Anotace:

Bělostný hotel zářící do dáli jako maják na nedalekém skalnatém výběžku Punta Imperatore se nachází na nejžádanějším místě ostrova u krásné písčité pláže Citara a Poseidonových zahrad. Jeho poloha přímo vybízí k romantickým podvečerním procházkám, kdy den příjemně zakončíte pohledem na nejkrásnější západ slunce a možná i zahlédnete jedinečný zelený paprsek.

Ubytování:

Je velmi oblíbený pro svou polohu pouhých 20 metrů od pláže Citara a necelých 100 metrů od nejnavštěvovanějšího termálního parku na ostrově, příjemnou atmosféru a výbornou kuchyni. Sestává z několika budov a nabízí venkovní prostorný bazén s ionizovanou léčivou vodou, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, bar s pestrou nabídkou osvěžujících míchaných nápojů a výborného místního vína. Přímo před hotelem je autobusová zastávka s pravidelným spojením do dalších části ostrova a také obchůdky a kavárny. Do centra Foria se dostanete pohodlně pěší cca 30 minutovou procházkou.

Pokoj:

Velmi pěkné 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) jsou s příslušenstvím, telefonem, TV, fénem, centrální klimatizací (odpolední režim), balkon i terasa za příplatek

Stravování:

polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o třech chodech + salátový bufet), nápoje k večeři nejsou v ceně.


 

Cena zahrnuje:

dopravu lux busem, trajekt Pozzuoli-Ischia a zpět, transfer na Ischii z přístavu do hotelu a zpět, ubytování, polopenzi, uvítací koktejl, služby delegáta, balíček na cestu, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč /osoba/den, pobytovou taxu ve výši 3 € / osoba starší 17 let / noc (k úhradě na místě)

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

3 €/os/noc (hradí osoby starší 17 let)

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Hradec Králové - Pardubice - Kolín - Praha - Plzeň - Rozvadov - Mnichov - Innsbruck - Brenner - Padova - Florencie - Řím - Neapol - Pozzuoli (trajekt Pozzuoli/Neapol - Ischia Porto) - Forio a zpět

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Hradec Králové (06:30), Pardubice (07:00), Kolín (08:00), Praha (09:15), Plzeň (10:45), Jičín (07:00), Poděbrady (07:45), Nymburk (08:00), 2. den trajekt Pozzuoli/Neapol - Ischia cca 07:00-09:00 hod, příjezd na Ischii cca 09:00-10:00 hod.
Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.
Odjezd cesta zpět (9.den) v odpoledních hodinách, trajekt Ischia-Pozzuoli/Neapol cca 17-19 hod, návrat do ČR (10.den) cca 15-20 hod dle výstupních míst.
Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 4-4,5 hod.

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.