Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
- 
- 

Punta Imperatore - letecky ****

Podnadpis:

NEDALEKO PLÁŽE CITARA A TERMÁLNÍHO PARKU POSEIDONOVY ZAHRADY

Anotace:

Bělostný hotel zářící do dáli jako maják na nedalekém skalnatém výběžku Punta Imperatore se nachází na nejžádanějším místě ostrova u krásné písčité pláže Citara a Poseidonových zahrad. Jeho poloha přímo vybízí k romantickým podvečerním procházkám, kdy den příjemně zakončíte pohledem na nejkrásnější západ slunce a možná i zahlédnete jedinečný zelený paprsek.

Ubytování:

Je velmi oblíbený pro svou polohu pouhých 20 metrů od pláže Citara a necelých 100 metrů od nejnavštěvovanějšího termálního parku na ostrově, příjemnou atmosféru a výbornou kuchyni. Sestává z několika budov a nabízí venkovní prostorný bazén s ionizovanou léčivou vodou, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, bar s pestrou nabídkou osvěžujících míchaných nápojů a výborného místního vína. Přímo před hotelem je autobusová zastávka s pravidelným spojením do dalších části ostrova a také obchůdky a kavárny. Do centra Foria se dostanete pohodlně pěší cca 30 minutovou procházkou.

Pokoj:

Velmi pěkné 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) jsou s příslušenstvím, telefonem, TV, fénem, centrální klimatizací (odpolední režim), balkon i terasa za příplatek

Stravování:

polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o třech chodech + salátový bufet), nápoje k večeři nejsou v ceně.


 

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha-Neapol a zpět, taxy all inclusive (letištní a bezpečnostní taxy včetně palivového příplatku), transfer letiště-hotel a zpět včetně trajektu na Ischii, ubytování, polopenzi, služby delegáta, uvítací koktejl, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč /osoba/den, pobytovou taxu ve výši 3 € / osoba starší 17 let / noc (k úhradě na místě)

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

3 €/os/den (hradí osoby starší 17 let)

Dopravní prostředek:

Letadlo (economy class)

Předpokládaná trasa:

Praha (PRG) - Neapol (NAP) - Praha (PRG)

Předpokládáný letový řád

PRG-NAP, let QS 1012, odlet 11:35 hod (přílet 13:30 hod)
NAP-PRG, let QS 1013, odlet 14:15 hod (přílet 16:10 hod)
Aktuální čas odletu obdrží zákazník 7 dní před odletem v cestovních pokynech.

Letecká společnost

Travel Service