Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
 -
 -

Víkend v jeskyni Tapolca ****

Podnadpis:

Podzimní prázdniny v jeskyni a termálech Tapolca

Anotace:

Krása a bohatství lázní Tapolca se ukrývá v podzemí, kde se nacházejí krasová jeskyně a termální prameny. Obojí slouží návštěvníkům k potěšení a utužení zdraví. Prožijte víkend plný dobrého vínka a pohody v hotelu Pelion, který si Vás získá výbornou maďarskou kuchyní, termálními bazény, fitness aktivitami a neuvěřitelně přátelskou atmosférou.

Popis zájezdu:

Program zájezdu:

*****

1.den

ráno odjezd přes Bratislavu do Maďarska, odpoledne příjezd do hotelu, uvítací přípitek, odpočinek v termálních bazénech, večeře, nocleh

2.den

po snídani návštěva tradičního trhu, kde obchodníci prodávají vlastní výrobky od zeleniny a ovoce přes mletou papriku, klobásy a jinou uzeninu, procházka po lázních Tapolca, návštěva unikátní krasové jeskyně spojená s projížďkou na lodičkách, relaxace v léčebné jeskyni či hotelovém wellness (venkovní a vnitřní termální bazény s unikátní vodou 33°–37°C s obsahem vápníku, hořčíku, síry a CO2, blahodárně působící na pohybové ústrojí, finská sauna, parní lázeň, aromasauna), dechová terapie v léčebné jeskyni a vodní gymnastika, večeře, nocleh

3.den

po snídani relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, fitness program pro zdraví zahrnující vodní gymnastika a cvičení na páteř či strečink, odpoledne veselý výlet na vinařskou horu Szent György-hegy, nezapomenutelná návštěva vinařského sklípku s krásným výhledem do vinic a okolí, pálenka na přivítanou, ochutnávka balatonských vín s drobným pohoštěním, možnost výhodného nákupu vína, večeře, nocleh

4.den

po snídani relaxace v hotelovém wellness, po poledni odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.

Monabonus:

MONABONUS: celodenní vstupy do termálních bazénů a wellness + dechová terapie v léčebné jeskyni a sportovně relaxační aktivity každý den ZDARMA!

TOP TERMÍNY:

5.5. - 8.5. , 27.10. - 30.10. podzimní prázdniny

Poznámka:

* změna programu vyhrazena

Typ ubytování: Hotel

Země a lokalita: Maďarsko / Tapolca

Doprava: Autokarem

Strava: Polopenze

Hotel:

Hotel má vlastní wellness centrum (venkovní a vnitřní termální bazény s atrakcemi, chrliči, vířivkami a protiproudy, saunový svět). Každý den hotel pořádá sportovně relaxační aktivity ZDARMA.

Maďarským unikátem je léčebná jeskyně v krasovém podloží pod hotelem s možností každodenní dechové terapie a cvičení.

Pokoj:

Klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky), TV, telefonem trezorem, fénem a minibarem. Klientům je k dispozici na pokojích župan.

Stravování:

Polopenze formou bohatých švédských stolů + polední polévkový bufet

 
Doprava Termín Dní Strava Cena dospělý Cena dítě
Autokarem 27.10. - 30.10. 4 Polopenze 6 490 ,- 6 490 ,- 1 990 ,- 1 990 ,-

Cena zahrnuje:

doprava lux busem * 3x ubytování (hotel Pelion 4*) * 3x polopenze * relaxační aktivity * výlety dle programu * průvodce * balíček na cestu * zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění UNIQA 30,- Kč/os/den * fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů * ochutnávka vína * lázeňská taxa cca 500 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu)

Poznámka:

* změna programu vyhrazena