Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
- 
- 

Mnichov a klobásky

Popis zájezdu:

Zveme Vás do bavorské metropole, kde se koná jeden z největších adventních trhů v Německu. Mnichov je město s velkým historickým šarmem, ale také s jedinečným Jesličkovým trhem na Mariánském náměstí. Zde vládne typicky bavorská atmosféra, voní pečená jablka a bílé mnichovské klobásky, které je nejlépe zapít tradičním bavorským pivem. Na zdraví, ať žije advent v Mnichově!

Program zájezdu:

- okružní jízda městem od Allianz Arény, nejmodernějšího fotbalového stadionu v Evropě, kde sídlí Bayern Mnichov, přes Olympia Stadion s 290 m vysokou vyhlídkovou věží, kolem letního sídla bavorských králů Nymphenburg, který je považován za bavorské Versailles
- pěší procházka historickým centrem, od Karlova náměstí se slavnou vstupní bránou (v době adventu se promění ve velké kluziště) na Marienplatz, kde se nachází symbol města chrám Panny Marie, Stará hrázděná radnice přetvořená na adventní kalendář, Nová radnice s obřím betlémem, kostel Sv. Ducha a dvorní pivovar s největší pivnicí Hofbräuhaus, která pojme přes 2000 lidí a denně vytočí přes 10000 litrů piva Hofbräu (zapsaná v Guinessově knize rekordů)
- návštěva Jesličkového trhu s tradicí více než 200 let, s více než 200 stánky a typickou bavorskou atmosférou; pečená jablka, svíčky, ručně vyráběné ozdoby… tady to voní po svařeném vínu a klobáskách. Další vánoční trhy se táhnou ulicemi Kaufingerstrasse a Weinstrasse, kde jsou obchůdky a typické pivnice.
- k nákupu netradičního dárku vybízí i nový třípatrový obchod klubu Bayern Mnichov, kde nakoupíte vše od dupaček po originální dresy s vaším jménem

Poznámka k odjezdu:

Zkontrolujte si prosím AKTUÁLNÍ ČAS ODJEZDU den před Vaším adventním zájezdem na www.monatour.cz. Vybraná nástupní místa jsou realizována dopravními prostředky různé velikosti (bus, minibus, mikrobus Mercedes Vito) označené logem Monatour. Na tento zájezd se nezasílají pokyny k odjezdu. Změna programu vyhrazena.

 

Cena zahrnuje:

luxbus, průvodce, štamprlička pro zahřátí

Cena nezahrnuje:

vstupné, pojištění léčebných výloh

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Kolín, autobusové nádraží (05:00), Poděbrady, zastávka u Tesca (05:15), Nymburk, náměstí (05:30), Praha, Černý Most (06:15).
Předpokládaný návrat do ČR v cca 22 - 24 hod dle výstupních míst.
Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod.

Aktuální čas odjezdu bude uveden 24 hod před odjezdem na www.monatour.cz

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Rezervujte si místo v předních řadách busu za 99,- Kč.