Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
 -
 -

Tropical Islands

Podnadpis:

s exkluzivní KOMBI vstupenkou, laguny,sauny a tobogány v ceně !
za nejnižší cenu na trhu

Anotace:

Pohádkově teplé moře, dlouhé písčité pláže, deštný prales a džungle s barevnými papoušky, romantické laguny s vodopády… to je TROPICAL ISLANDS! Tady se můžete potápět v křišťálové vodě, lenošit na pláži, dovádět ve vlnách nebo si jen tak užívat slunečných paprsků. Tropický ráj v srdci Evropy je Vám na dosah! Najdete ho pouhých 60 km jižně od Berlína!

Popis zájezdu:

Program zájezdu:

* Sen o tropickém ostrově uprostřed Evropy se stává skutečností, můžete si zde po celý den vychutnat pohádkovou teplotu vzduchu 26-30 °C. V největším evropském aquaparku si užijete obří vodní svět, písečné pláže, mezinárodní kuchyni s mnoha specialitami, nákupní galerii a v neposlední řadě neobyčejnou show, která je exotickým koktejlem tanečních, akrobatických a pěveckých vystoupení.
* Ve vodním světě si malí i velcí užijí Jižní moře s rozlohou 3.000 m2, písečnou pláž, dětské bazény a romantickou Balijskou lagunu s vodopádem. Tady se můžete potápět v křišťálově čisté vodě, odpočívat na pláži, dovádět ve vlnách, lenošit ve vířivce nebo si jen užívat slunečních paprsků.
* Mimořádným zážitkem je největší „indoorový“ deštný prales na světě. Při procházce džunglí (více než 50.000 rostlin více než 600 druhů) mezi popínavými liánami můžete obdivovat vodopád, orchideje a exotická zvířata jako želvy, sumečky, paví očka, ptáčky a papoušky. Les neudržují chemikálie, ale sama příroda zde vytváří jedinečnou rovnováhu.
* Ozdravení těla i ducha nabízí saunový svět vystavěný podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple. Těšit se můžete na nejrůznější sauny, vířivky, spa s minerální vodou či parní květinovou lázeň. Nechybí ani pestrá nabídka masáži a kosmetických procedur.
* Pro všechny dobrodruhy (méně i více odvážné) je připravena největší toboganová věž v Německu se čtyřmi různými tobogány.
* Nezapomeňte si vzít s sebou plavky, osušku, plážovou obuv, letní oblečení či župan a opalovací krém, vždyť v tropech se krásně opaluje. Do saunového světa se vstupuje s vlastní osuškou a bez plavek.
* Při vstupu dostane každý návštěvník náramek s čipem, který slouží jako klíč ke skříňce a platební karta na všechny atrakce a restaurace.

Poznámka:

Na tento zájezd se neposílají informace k odjezdu, protože odjezdy vychází z nabídkových listů. Změna programu vyhrazena!

Typ ubytování: bez ubytování

Země a lokalita: Německo / Tropical Islands

Doprava: Autokarem

Strava: Bez stravování


 
Doprava Termín Dní Strava Cena dospělý Cena dítě
Autokarem 03.11. - 03.11. 1 Bez stravování 1 990 ,- 1 990 ,- 590 ,- 590 ,-

Cena zahrnuje:

doprava luxbusem, služby průvodce, KOMBI VSTUPENKA V CENĚ! (vodní svět a saunový svět, Amazonia, odpolední tropická show, tobogánová věž)

Cena nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh UNIQA 20,- Kč

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

2:30 Pardubice, zimní stadion

3:00 Hradec Králové, nádraží ČD

3:30 Jičín, autobusové nádraží (svoz)

4:00 Kolín, autobusové nádraží

4:15 Poděbrady, zastávka u Tesca

4:30 Nymburk, náměstí

5:15 Praha, Černý Most

6:00 Lovosice, čerpací stanice Benzina na silnici č.30, směr Ústí nad LabemPředpokládaný příjezd do Tropical Islands mezi 9. a 10. hodinou, pobyt ve vodním a saunovacím světě, předpokládaný odjezd ve 20-21 hodin, návrat po půlnoci!

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!