Volejte:
724 39 39 39
Infolinka Monatour
- 
- 

Tropical Islands

Podnadpis:

s exkluzivní KOMBI vstupenkou, laguny,sauny a tobogány v ceně !

Anotace:

Pohádkově teplé moře, dlouhé písčité pláže, deštný prales a džungle s barevnými papoušky, romantické laguny s vodopády… to je TROPICAL ISLANDS! Tady se můžete potápět v křišťálové vodě, lenošit na pláži, dovádět ve vlnách nebo si jen tak užívat slunečných paprsků. Tropický ráj v srdci Evropy je Vám na dosah! Najdete ho pouhých 60 km jižně od Berlína!

Popis zájezdu:

Program zájezdu:

Sen o tropickém ostrově uprostřed Evropy se stává skutečností, můžete si zde po celý den vychutnat pohádkovou teplotu vzduchu 26-30 °C. V největším evropském aquaparku si užijete obří vodní svět, písečné pláže, mezinárodní kuchyni s mnoha specialitami, nákupní galerii a v neposlední řadě neobyčejnou show, která je exotickým koktejlem tanečních, akrobatických a pěveckých vystoupení.
Ve vodním světě si malí i velcí užijí Jižní moře s rozlohou 3.000 m2, písečnou pláž, dětské bazény a romantickou Balijskou lagunu s vodopádem. Tady se můžete potápět v křišťálově čisté vodě, odpočívat na pláži, dovádět ve vlnách, lenošit ve vířivce nebo si jen užívat slunečních paprsků.
Mimořádným zážitkem je největší „indoorový“ deštný prales na světě. Při procházce džunglí (více než 50.000 rostlin více než 600 druhů) mezi popínavými liánami můžete obdivovat vodopád, orchideje a exotická zvířata jako želvy, sumečky, paví očka, ptáčky a papoušky. Les neudržují chemikálie, ale sama příroda zde vytváří jedinečnou rovnováhu.
Ozdravení těla i ducha nabízí saunový svět vystavěný podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple. Těšit se můžete na nejrůznější sauny, vířivky, spa s minerální vodou či parní květinovou lázeň. Nechybí ani pestrá nabídka masáži a kosmetických procedur.
Pro všechny dobrodruhy (méně i více odvážné) je připravena největší toboganová věž v Německu se čtyřmi různými tobogány.
Celoročně otevřená venkovní část Amazonie láká návštěvníky 250 m dlouhý umělý vodní kanál Wild Water River, kde voda je opravdu "divoká". Nezapomeňte si vzít s sebou plavky, osušku, plážovou obuv, letní oblečení či župan a opalovací krém, vždyť v tropech se krásně opaluje. Do saunového světa se vstupuje s vlastní osuškou a bez plavek.
Při vstupu dostane každý návštěvník náramek s čipem, který slouží jako klíč ke skříňce a platební karta na všechny atrakce a restaurace. Platba za útratu při odchodu možná v eurech nebo platební kartou.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena!

Na tento zájezd nezasíláme pokyny na cestu.

Výlety a jiné služby zahrnuté v ceně:

KOMBI VSTUPENKA

Typ ubytování: bez ubytování

Země a lokalita: Německo / Tropical Islands

Doprava: Autokarem

Strava: Bez stravování


 
Doprava Termín Dní Strava Cena dospělý Cena dítě
Autokarem 29.02. - 29.02. 1 Bez stravování 1 790 ,- 1 790 ,- 590 ,- 590 ,-
Autokarem 28.03. - 28.03. 1 Bez stravování 1 990 ,- 1 990 ,- 590 ,- 590 ,-

Cena zahrnuje:

* doprava lux busem * služby průvodce * KOMBI VSTUPENKA V CENĚ! (vodní svět a saunový svět, Amazonia, tobogánová věž)

Cena nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh UNIQA 20,- Kč/os

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Kolín - Nymburk - Praha - Lovosice - Drážďany - Tropical Islands a zpět
Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod.

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Pardubice, bus zastávka Polabiny Albert (mezi Albertem a Unihoby), nedaleko nádraží ČD (02:30), Hradec Králové, nádraží (03:00), Jičín, autobusové nádraží (03:30 hod), Kolín, autobusové nádraží (04:00), Poděbrady, zastávka u Tesca (04:15), Nymburk, náměstí (04:30), Praha, metro Černý Most - hlavní silnice (05:15), Lovosice, čerpací stanice Benzina na silnici č.30, směr Ústí nad Labem (06:00)
Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod.

Aktuální čas odjezdu bude uveden 24 hod před odjezdem na www.monatour.cz. Na tento zájezd nezasíláme pokyny na cestu!

Předpokládaný příjezd do Tropical Islands mezi 9. a 10. hodinou, pobyt ve vodním a saunovacím světě, předpokládaný odjezd ve 20-21 hodin, návrat po půlnoci!

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!